एमालेले चुनाव नजिते देश बर्बाद हुन्छ : ओली

person explore access_timeसाउन २०, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिले काँग्रेस र माओवादीले दुनियाँ ढाँटेर हिँडिरहेको टिप्पणी गरेका छन् । शुक्रबार सम्पर्क कमिटीको भेलामा बोल्दै अध्यक्ष ओलीले काँग्रेस र माओवादीको सरकाले चितवन एक घण्टामा पुग्ने व्यवस्था गरेको भनेर दुनियाँ ढाँटिरहेको आरोप लगाएका हुन् । 


‘अहिले काँग्रेस माओवादीले उधुमसँग दुनियाँ ढाँटेर हिँडिरहेका छन् । हाम्रो सरकारले एक घण्टामा चितवन पुर्याउने भयो भनेर’, अध्यक्ष ओलीले भने, ‘के गरेर पुर्याउँछन् ? पिठ्युँमा बोकेर पुर्याउँछन् ? केबलकार हाल्ने योजना त देखिदैन । टनेल बनाउने योजना पनि देखिँदैन ।’उनले टनेल बनाएपनि एक घण्टामा चितवन पुग्न गाहे हुने भन्दै हेलिकोप्टर र प्लेनबाट त २०,२५ मिनेटमै पुगिरहेको बताए । उनले जनता अल्मल्याउने र ढाँट्ने गरी बजेट ल्याएको भन्दै आउँदो निर्वाचन एमालेले नजित्ने हो भने देश बर्बाद हुने दावी गरे । गन्तव्य र उद्देश्य नभएको सरकार देश लुट्नलाई मात्र बनेको ओलीको टिप्पणी छ । उनले नो भोटबारे चलाइएको अभियान एमालेका युवाहरुलाई अल्मल्याउन गरिएको प्रचार भएको बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।