फ्राइडे रिलिज : दुई विदेशी सहित हलमा ४ फिल्म

person explore access_timeसाउन २०, २०७९ chat_bubble_outline0

आज शुक्रबारबाट नेपाली चलचित्र घरमा एक नयाँ सहित दुई फिल्म प्रदर्शनमा आएको छ । फिल्म हुन् ‘म’ र ‘चपली हाइट ३’ । म फ्रेस फिल्म हो भने ‘चपली हाइट ३’ यस अगाडि दुई पटक प्रदर्शनमा आएपनि राम्रो ब्यवसाय गर्न नसकेको फिल्म हो । दुई फिल्म मध्य धेरै हल ‘म’ ले पाएको छ । यी दुबै फिल्मको अलवा हलिउड सुपरस्टार ब्रान्ड पिट अभिनीत ‘बुलेट ट्रेन’ र साउथ स्टार रवि तेजाको ‘रामा राव अन ड्यूटी’ पनि प्रदर्शनमा आएको छ ।


‘रामाराव अन ड्युटी’ :
सरथ मण्डावा निर्देशित भारतमा एक साता अघि रिलिज भएको ‘रामाराव अन ड्युटी’ आजबाट नेपाली फिल्ममा लागेको छ । दक्षिण भारतीय अभिनेता रवि तेजाको यो एक्सन फिल्म हो । फिल्ममा रवि सरकारी अफिसरको भूमिकामा देखिएका छन् । फिल्ममा राजिशा विजयन, दिव्यांशा कौशिकको पनि मुख्य भूमिका छ । ‘बुलेट ट्रेन’ :
डेविड लीच निर्देशित ‘बुलेट ट्रेन’ मा पनि ब्रान्ड पिट, जोए किंग, करेन फुकुहारा, आरोन टेलर–जोन्सन लगायतका कलाकारको अभिनय छ । फिल्म जापानी उपन्यासकार कोटारो इसाकाले लेखेको उपन्यास ‘मारिया बीटल’ मा आधारित छ । ‘म’ :
कान्तिपुर फिल्म एकेडमीले निर्माण गरेको फिल्म हो । सुवर्ण थापा निर्देशित फिल्मका निर्माता प्रकाश पुरी हुन् । फिल्ममा निशा अधिकारी, सविन श्रेष्ठ, सरोज खनाल, निराजन प्रधान, रुविना थापा, नरेन खड्का, सरिता लामिछानेका साथै संजोग रसाइली र पुनम श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ । फिल्म सस्पेन्स थ्रीलर बिषयमा निर्माण भएको हो ।

‘चपली हाइट ३’ :
यस अगाडि दुई पटक प्रदर्शनमा आएका यो फिल्म निर्माताले फेरि रिलिज गरेका हुन् । निकेश खड्का निर्देशित फिल्मका निर्माता अर्जुन कुमार हुन् । फिल्ममा स्वस्तिमा खड्का, आमिर गौतम, सुपुष्पा भट्ट, महेश त्रिपाठी, अर्पण थापा, तीकमान श्रेष्ठ, दीपाश्री निरौला, लक्ष्मी बर्देवा, लोकेन्द्र लेखक, विशाल पहारी, जीवन भट्टराई, सुष्मा निरौला लगायतका कलाकारहरुको अभिनय छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।