ad
x

बार्सिलोनाका रिकी पुज एलए ग्यालेक्सीमा

person explore access_timeसाउन २०, २०७९ chat_bubble_outline0

स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाका युवा खेलाडी रिकी पुज अमेरिकाको मेजर लिग सकर (एमएलएस) क्लब एलए ग्यालेक्सीमा अनुबन्ध भएका छन् । ला ग्यालेक्सीले मिडफिल्डर रिकी पुजलाई अनुबन्ध गरेको जनाएको छ । २२ वर्षे पुजले एलए ग्यालेक्सीसँग साढे तीन वर्षको सम्झौता गरेका छन् ।


पुजले सन् २०१८ मा बार्सिलोनाको सिनियर टोलीमा डेब्यु गरेका थिए । बार्सिलोनाको सिनियर टोलीका लागि उनले ५७ खेलमा २ गोल गरेका छन् ।​ पुजले क्याटलानबाट २ खेल खेलेका छन् । बार्सिलोनाले पछिल्लो समय टिममा सिनियर खेलाडी भित्राउँदै आफ्ना केही खेलाडीलाई बाहिर पठाएको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।