अभियान लघुवित्तको सेयरमा ११ लाखको आवेदन

person explore access_timeसाउन १९, २०७९ chat_bubble_outline0

साउन १८ गतेदेखि बिक्री खुलेको अभियान लघुवित्त वित्तीय संस्थाको साधारण सेयर (आईपीओ)मा ११ लाख जनाको आवेदन परेको छ । सीडीएस एण्ड क्लियरिङका अनुसार आज साँझ ५ बजेसम्म १० लाख ८० हजारभन्दा धेरैको आवेदन परेको हो ।


उक्त आवेदकबाट दोस्रो दिन नै १ अर्ब २४ करोड ४७ लाख रुपैयाँ बराबरको १ करोड २४ लाख ४७ हजार कित्ता सेयरका लागि आवेदन परेको छ । कम्पनीको सेयरमा साउन २२ गतेसम्ममा आवेदन दिन सकिन्छ ।कम्पनीले कूल ९ लाख ७५ हजार कित्ता सेयर बिक्री खुलाएको छ । जसमध्ये १२ हजार ५०० कित्ता सेयर कर्मचारीका लागि र ४८ हजार ७५० कित्ता सेयर सामूहिक लगानी कोषका लागि छुट्याइएको छ । बाँकी रहेको ९ लाख १३ हजार कित्ता सेयरमा मात्रै सर्वसाधारणले आवेदन दिन पाउँछन् ।लघुवित्तको सेयर निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धकमा मुक्तिनाथ क्यापिटल रहेको छ । हाल १५ करोड २५ लाख रुपैयाँ रहेको कम्पनीको चुक्ता पूँजी आईपीओ बाँडफाँडपछि बढेर २५ करोड पुग्छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।