सुरक्षा

ललितपुरबाट राजस्व छलीको २८ हजार किलो सुर्ती बरामद, ४ जना पक्राउ

person explore access_timeसाउन १९, २०७९ chat_bubble_outline0

ललितपुरको खोकना र भैँसेपाटीस्थित गोदामबाट ठूलो परिमाणमा भन्सार छलेको तयारी र कच्चा सुर्ती बरामद गरिएको छ । राजस्व अनुसन्धान विभागसँगको समन्वयमा ८ हजार तयारी सुर्ती र २० हजार कच्चा सुर्ती बरामद गरिएको उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयका एसपी कृष्ण कोइरालाले रातोपाटीलाई बताए । 


भारतबाट भन्सार छलेर कच्चा सुर्ती ल्याउने र तयार गरेर बजारमा बेच्ने उद्योग संचालकसहित ४ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सिन्धुली घर भएका पोष्टराज गौतम, मोरङ घर भएका सुरेश पोखरेल, सर्लाही घर भएका ४४ वर्षीय दिनेश चौधरी र काठमाडौंको सिनामंगल बस्ने ३८ वर्षीय अरविन्द अग्रवाल छन् ।  साउन १८ मा प्रहरीले पेप्सीकोलाबाट पोष्टराज गौतम र कुलेश्वाट दिनेश चौधरीलाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान गरेको थियो । उनीहरुको बयानका आधारमा अरविन्द अग्रवाल र सुरेश पोखरेलले संचालन गरेको ललितपुर महानगर–२१ स्थित खोकनाको न्यू शुभ लक्ष्मी सुर्ती उद्योगमा प्रहरीले छापा मारेको थियो । राजस्व अनुसन्धान विभागसँगको समन्वयमा भैँसेपाटीमा रहेको दुईवटा गोदाम र अफिस तथा खोकनाको न्यू शुभलक्ष्मी सुर्ती उद्योगबाट सो सुर्ती बरामद गरिएको एसपी कोइरालाले जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।