घरजग्गा व्यवसायलाई चालू आर्थिक वर्षभित्रै पुँजी बजारमा ल्याउँछौं : अध्यक्ष हमाल

person explore access_timeसाउन १९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल धितोपत्र बोर्डका अध्यक्ष रमेशकुमार हमालले चालू आर्थिक वर्ष भित्रै  घरजग्गा व्यवसायलाई पुँजी बजारमा ल्याउने बताएका छन् । बिहीबार राजधानीमा आर्थिक पत्रकार संघ (नाफिज) द्वारा आयोजित धितोपत्र बजारको अवस्था विषयक कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष हमालले यस्तो बताएका हुन् ।


‘सरकारको नीति बजेटले नै व्यवस्था गरेको रियलस्टेट सेक्टरलाई पुँजी बजारमा ल्याउँछौं । त्यो यसै आर्थिक वर्षभित्र हुन्छ’ हमालले भने । अध्यक्ष हमालले यसै वर्ष साना मझौला तथा लघु  उद्योग तथा कम्पनीहरु (एसएमईज) हरुलाई समेत पुँजी बजारमा भित्र्याउने बोर्डको नीति रहेको बताए ।यस्तै, धितोपत्र बोर्डले दुई वर्ष अघि नै कार्यान्वयनमा ल्याएको सेयर बजारको बुक बिल्डिङ प्रविधिलाई समेत सुव्यवस्थासहित निरन्तरता दिने उनले बताए । ‘बुक बिल्डङमा धितोपत्र बोर्ड सचेत छ, समस्या नआउने गरी आगामी दिनमा बढ्नेछौं’ उनले भने,‘यसमा मिडियाकर्मी साथीहरूको साथ र सपोर्ट पनि चाहन्छु ।’  सेयर ब्रोकरहरुको विषयमा अध्यक्ष हमालले धेरै संख्यामा आवश्यक नभएको भन्दै पुँजी वृद्धिसँगै गुणात्मक सुधारमा लाग्नुपर्ने बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।