खीर खाने कार्यक्रममा छाता ओढेर पुगे अध्यक्ष ओली (तस्बिरमा हेर्नुस्)

person explore access_timeसाउन १५, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले साउन १५ का अवसरमा ‘स्रष्टा भेटघाट तथा खीर खाने कार्यक्रम’ आयोजना गरेको छ । एमालेको साहित्य तथा संस्कृति विभागले आयोजना गरेको कार्यक्रममा अध्यक्ष केपी शर्मा ओली लगायतका नेताहरु सहभागी थिए । अध्यक्ष ओली कार्यक्रममा सहभागी हुन छाता ओढेर पुगेका थिए । कार्यक्रममा विभिन्न श्रष्टा तथा संस्कृतविदको सहभागीता रहेको थियो ।


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।