ad
x

लोकसेवाको लिखितमा क–कसको निस्कियो नाम ? आयोगको सूचना हेर्नुहोस्

person explore access_timeसाउन ११, २०७९ chat_bubble_outline0

लोकसेवा आयोगले बुधबार विभिन्न विज्ञापन नम्बर, सेवा, समूह, उपसमूह, श्रेणी/तह र पदको लिखित परीक्षामा सम्मिलित भएका उम्मेदवारको नतिजा सार्वजनिक गरेको छ । सफल उम्मेदवारलाई प्रयोगात्मक परीक्षा र अन्तर्वार्ताको लागि आयोगले बोलाएका छन् ।


 छनौट भएका उम्मेदवारहरूले पासपोर्ट साइजको फोटो २ प्रति, प्रमाणपत्रका सक्कल सहित नक्कल २/२ प्रति, दरखास्त फारामको प्रथम पाना २ प्रति र तृतीय पाना २ प्रति भरी प्रवेश पत्र लिई तोकिएको प्रयोगात्मक परीक्षा र अन्तर्वार्ताको दिन १ (एक) घण्टा अगावै उपस्थित हुनुपर्ने आयोगको सूचनामा उल्लेख छ। सूचना हेर्नुहोस् 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।