रणवीरको नग्न फोटोबारे नायिकाको टिप्पणी, ‘महिलाले यहि गरेको भए उसको घर जलाइदिन्थ्यौ, मार्ने धम्की दिन्थ्यौ’

person explore access_timeसाउन ६, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेता रणवीर सिंह​को नयाँ फोटोसुटको व्यापक चर्चा भइरहेको छ । एक म्यागजिनका लागि रणवीर​ले यस्तो फोटोसुट गराएका छन् जसमा उनी पूर्ण रुपमा नग्न छन् । इन्टरनेटमा धेरैले रणबीरको यो फोटोसुटमा कमेन्ट गरेर उनले निकै साहसिक कदम उठाएको भनेर टिका टिप्पणी गरिएका छन् । तर मानिसको यस्तो प्रतिक्रियामा अभिनेत्री मिमी चक्रवर्ती हैरान छिन् ।


अभिनेत्री तथा राजनीतिज्ञ मिमीले रणवीरको नयाँ फोटोसुटको विषयमा ट्वीट गर्दै यदि फोटोसुट कुनै महिलाले गराएको भए जनताको प्रतिक्रिया कस्तो होला भनेर प्रश्न सोधेकी छिन् ।मिमीले सोधिन् प्रश्नमिमीले ट्वीटमा लेखिन्, ‘रणवीर सिंहको ताजा फोटोसुटले इन्टरनेटमा तहल्का मच्चाएको छ र धेरैजसो कमेन्टमा फायर इमोजी दिइएको छ । म यहि सोचिरहेकी छु कि यदि यसमा कोही महिला भएको भए, त्यतिबेला पनि यस्तै तारिफ हुन्थ्यो होला ? वा तपाईंले उसको घर जलाइदिनुहुन्थ्यो, मोर्चा निकाल्नुहुन्थ्यो, उसलाई हत्या गरिदिने धम्की दिनुहुन्थ्यो र उसको स्लट–सेमिङ गर्नुहुन्थ्यो ।’

मानिसहरुको सोचमाथि प्रश्न उठाउँदै मिमीले सबै फरक यसैले पर्ने बताएकी छिन् । आफ्नो अर्को ट्वीटमा उनले लेखेकी छिन्, ‘हामी बराबरीको कुरा गर्छौँ, त्यो कहाँ छ ? तपाईंलाई थाहा छ नि, त्यो तपाईंकै सोच हो, जसले सबै फेरिदिन सक्छ वा ध्वस्त पार्न सक्छ । यो केसमा आफ्नो सोचको दायरालाई थोरै बढाउनुहोस् किनभने यस्तो बडी निकै बलिदानपछि बन्छ, विश्वास गर्नुहोस् (नुन, चिनी, कार्ब्स, सबैकुरा छोड्नुपर्छ...) ।

रणबीरले के भने ?

पेपर म्यागजिनका लागि यो फोटोसुट गराउने रणवीर​ले आफनो यो इच्छाबारे कुरा गर्दै आफू हजारौँ मानिसहरुको अगाडि नग्न हुन सक्ने र यसबाट आफूलाई कुनै फरक नपर्ने बताएका छन् ।

उनले भने, ‘मेरा लागि शारीरिक रुपमा नग्न हुन निकै सहज छ तर मेरा केही प्रस्तुतीमा म धेरै नै नग्न भएको छु । तपाईंले मेरो आत्मा देख्न सक्नुहुन्छ । म हजारौँ मानिसहरुको अगाडि नग्न हुनसक्छु । मलाई यसले केही फरक पार्दैन । मात्र उनीहरुलाई समस्या हुन्छ ।’

 रणवीर यो वर्षको अन्त्यमा रोहित शेट्टीको फिल्म ‘सर्कस’ मा देखिनेछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।