अमरनाथ गुफा नजिकै बादल फाट्दा १० जनाको मृत्यु

person explore access_timeअसार २४, २०७९ chat_bubble_outline0

शुक्रबार साँझ जम्मु कश्मीरको अमरनाथ गुफा नजिकै बादल फाट्दा १० जनाको मृत्यु भएको छ । समाचार एजेन्सी एएनआईका अनुसार अमरनाथ गुफा मुनि साँझ ५.३० बजे बादल फटेको थियो ।


घटनापछि एनडीआरएफ, एसडीआरएफ र सबै सम्बन्धित निकाय घटनास्थलमा राहत र उद्धार कार्यमा जुटेका छन् । समाचार एजेन्सी एएनआईसँग कुरा गर्दै एनडीआरएफका डीजी अतुल करवालले भने, "आशा छ पानीको बहाव कम हुनेछ तर हामी हरेक परिस्थितिका लागि तयार छौँ। १० जनाको मृत्यु भएको पुष्टि भएको छ भने तीन जनाको जीवित उद्धार गरिएको छ।"जम्मु कश्मीर प्रहरीका अनुसार अचानक बादल फाट्दा केही लङ्गार र टेन्टहरू बाढीको चपेटामा परेका थिए । अमरनाथ गुफा नजिकै बादल फाटेको घटनालाई लिएर केन्द्रीय गृहमन्त्री अमित शाहले जम्मू कश्मीरका लेफ्टिनेन्ट गभर्नर मनोज सिन्हासँग कुरा गरे र अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।