ad
x

भगवानको फोटो भएको कागजमा मासु प्याक गरेको आरोपमा पक्राउ

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

पश्चिमी उत्तर प्रदेशको सम्भल जिल्लामा तालिब हुसेन नामका एक व्यक्तिलाई हिन्दू देवताहरूको तस्बिरसहितको अखबारमा बेरेर मासु बेच्ने र प्रहरी टोलीमाथि आक्रमण गरेको आरोपमा पक्राउ गरिएको छ।


ट्विटरमा @chandan28791 नामक ट्विटर ह्यान्डलले सम्भल पुलिसलाई ट्वीट गरेको थियो। चन्दन आर्य नामका यी प्रयोगकर्ताले लेखेका थिएन्, ‘शहरको मञ्जर मेडिकलको छेउमा रहेको मेहक रेष्टुरेन्टले भगवानको फोटोसहितको झण्डै सय वटा पत्रिकामा मासु प्याक गर्दै गरेको भेटिएको छ । यसबारे प्रशासनले कडा कारबाही गर्नुपर्छ ।’सञ्चारमाध्यमसँग कुरा गर्दै सम्भल प्रहरी चौकीका सर्कल अफिसर जितेन्द्र कुमारले भने, ‘एउटा सूचना प्राप्त भएको थियो । त्यसपछि तत्काल प्रहरी घटनास्थलमा पुग्यो । घटनास्थलमा पुगेपछि गैरकानूनी सामग्री जफत गर्‍यो थियो।’ कब्जामा लिएपछि घटनाको संवेदनशीलतालाई ध्यानमा राख्दै प्रहरीले मुद्दा दर्ता गरेर अभियुक्त तालिबलाई पक्राउ गरी सम्बन्धित धारामा मुद्दा दर्ता गरी हिरासतमा पठाइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।