ad
x

नवाजुद्दीन सिद्दिकीकी पत्नीविरुद्ध ठगीको आरोप

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

नवाजुद्दीन सिद्दिकीकी पत्नी तथा निर्माता आलिया सिद्दिकीको फिल्म ‘होली काउ’ को रिलिज मिति हालै घोषणा गरिएको छ । चलचित्र अगस्ट २६ मा सिनेमाघरमा रिलिज हुँदैछ । यद्यपि यो फिल्मको क्रिएटिभ प्रोड्युसर मञ्जु गढवालले आलिया सिद्दिकीमाथि ठगी गरेको गम्भीर आरोप लगाएकी छिन् ।


मञ्जुले आलियाले विगत साढे तीन वर्षदेखि आफ्नो करिब ३३ लाख रुपैयाँ भुक्तानी नगरेको दाबी गरेकी छन् । यस विषयमा उजुरी पनि परेको छ । दैनिक भास्करसँगको कुराकानीमा मञ्जु गढवालले भनिन्, ‘अहिले उज्जैन र अम्बोली थानामा उजुरी दर्ता छ। त्यहाँ आलियालाई आफ्नो पक्ष प्रस्तुत गर्न बोलाइएको छ । यदि पुलिस आलियाको तर्कमा सन्तुष्ट भएन भने उनको विरुद्ध एफआईआर दर्ता गरिनेछ।'उनले आलियाविरुद्ध मुम्बईको सिने अर्गनाइजेसन फेडरेसनमा मुद्दा पनि दर्ता भएको बताए । त्यहाँ पछिल्लो दुई महिनादेखि आलियालाई आफ्नो पक्ष राख्न बोलाइएको छ । तर आलिया त्यहाँ पुगेकी छैनन् । यता आलिया भन्छिन्, ‘यो मुद्दा प्रहरी र अदालतमा छ । त्यसैले यस विषयमा अहिले म केही भन्न सक्दिनँ । जो गल्ती गर्छ, उसलाई कानुनले सजाय दिन्छ ।' 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।