ad
x

पीएसजीमा पोचेटिन्हो आउट, गाल्टियर इन

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

पेरिस सेन्ट जर्मेनले माउरिसियो पोचेटिन्होलाई बर्खास्त गर्दै क्रिस्टोफर गाल्टियरलाई नयाँ प्रशिक्षक नियुक्त गरेको छ । गाल्टियरले क्लबसँग दुई वर्षको करार गरेका छन् ।


गत सिजन निसलाई लिग वानको पाँचौ स्थान र फ्रेन्च कपको फाइनलसम्म पुर्‍याएर उनले क्लब छाडेका थिए । ५५ वर्षीय प्रशिक्षकले सन् २०२१ मा लिललाई लिग वानको उपाधि पनि दिलाएका थिए । सन् २०११ मा कतारी मालिकले क्लब किनेपछि नेतृत्व सम्हाल्ने गाल्टियर सातौँ प्रशिक्षक हुन् ।पछिल्लो एक दशकमा पीएसजीलाई लिग उपाधि जित्नबाट रोक्ने मात्र दुई म्यानेजरमध्ये एक उनी हुन् । सन् २०१६-१७ सिजनमा लियोनार्डो जार्डिमले मोनाकोलाई लिग उपाधि दिलाएका थिए । 

उता गत सिजन क्लबलाई लिग उपाधि दिलाएका पोचेटिन्हो क्लबको म्यानेजर नियुक्त भएको मात्र १८ महिनामा बर्खास्त भएका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।