ad
x

असार मसान्तभित्र जिल्ला न्यायाधीशको सिफारिस गर्न अल्टिमेटम

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

आगामी असार मसान्तभित्र जिल्ला न्यायाधीशको नियुक्ति सिफारिस नगरे आन्दोलनमा जाने ट्रेड युनियनहरूले घोषणा गरेका छन् । मंगलबार सर्वोच्च अदालतमा दर्ता रहेका चारवटा निजामति ट्रेड युनियनले असार मसान्तभित्रै जिल्ला न्यायाधीशको सिफारिस गर्न माग गर्दै न्याय परिषद् र सर्वोच्च अदालतको ध्यानाकर्षण गराएका हुन् । 


मंगलबार चारवटा संगठनबाट जारी विज्ञप्तिमा जिल्ला न्यायाधीशको सिफारिस र नियुक्ति नहुँदा न्याय सम्पादनमा ढिलाई भएको र शीघ्र न्याय पाउने हकमा बन्देज लागेको भन्दै मापदण्ड बनाउने नाममा न्यायाधीश सिफारिसमा ढिलाई नगर्न ध्यानाकर्षण गराएको हो । नेपाल निजामति कर्मचारी संगठन, नेपाल निजामति कर्मचारी युनियन, राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन निजामति र एकीकृत सरकारी कर्मचारी संगठनका तर्फबाट संयुक्त पत्र जारी गर्दै न्यायाधीशको सिफारिससम्बन्धी मापदण्डमा कर्मचारीको पनि सरोकार रहेको भन्दै छलफलमा सहभागी गराउन समेत माग गरेका छन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।