ad
x

यति एअरलाइन्सले ‘इन्फ्लाइट इन्टरटेन्मेन्ट सेवा’ शुरु गर्दै

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

यति एअरलाइन्सले ‘इन्फ्लाइट इन्टरटेन्मेन्ट’ सेवा सुरु गर्ने भएको छ । कम्पनीले आफ्ना यात्रुहरुलाई उत्कृष्ट यात्रा अनुभव प्रदान गर्न गरी आन्तरिक उडानमा यो मनोरञ्जन सेवा सुरु गर्न लागेको हो । सो बारे जानकारी दिँदै एअरलाइन्सका प्रवक्ता सुदर्शन बर्तौलाले अब हरेक यात्रुले आफ्नै मोबाइलमा भिडियो हेर्दै यात्रा गर्न पाउने बताए ।  


इन्फ्लाइट मनोरञ्जनका लागि बायुयानभित्र रहेको डिभाईसमा कनेक्ट गरि  हरेक उमेर समूहलाई लक्षित विभिन्न मनोरञ्जनात्मक भिडियो, गीत–संगीत, भिडियो गेम, विज्ञापन तथा पुस्तक सामग्रीहरु राखिने उनले बताए । 
‘हामी विश्वस्त छौं, यति एअरलाइन्ससँग अबको यात्रा झनै रमाइलो हुनेछ’ बर्तौलाले बताए । यस सेवा अन्तर्गत, मनोरञ्जनात्मक सामग्री मात्र नभई फ्लाइटबाटै क्याब तथा होटलहरु बुक गर्न मिल्ने, अनलाइन सपिङ्ग गर्न मिल्ने लगायत अन्य सुविधाहरु समेत प्रदान गरिनेछ  ।  यस्तो योजना बनाएको कम्पनीले यथाशीघ्र इन्फ्लाइट इन्टरटेन्मेन्ट सेवा सुरु गर्नेगरी आवश्यक तयारी र परिक्षण भइरहेको बताएको छ । परीक्षणपछि यति एअरलाइन्सको सम्पूर्ण वायु सेवाहरुमा यो सुबिधा उपलब्ध हुने कम्पनीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।