ad
x

चुरोट पिएको देवी कालीको पोस्टरलाई लिएर दिल्ली-यूपीमा एफआईआर दर्ता

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

हिन्दु देवी कालीको पहिरन लगाएकी महिलाले चुरोट पिइरहेको पोस्टर र भिडियोलाई लिएर विवाद चर्किएको छ। अब दिल्ली र उत्तर प्रदेश प्रहरीमा यस मामिलामा उजुरी दर्ता भएको छ। उत्तर प्रदेश पुलिसले फिल्म निर्माता लीना मणिमेकलाई विरुद्ध आपराधिक षड्यन्त्र, जानाजानी धार्मिक भावनामा चोट पुर्‍याउने, शान्ति भङ्ग गर्ने अभियोगमा मुद्दा दर्ता गरेको हो ।


यो मुद्दा लखनऊको हजरतगञ्जमा दर्ता भएको हो। एसीपी अखिलेश सिंहले बीबीसीसँगको कुराकानीमा एफआईआरको पुष्टि गरेका छन्। उही समयमा, राजधानी दिल्लीको पुलिसको आईएफएससी इकाईले पनि आईपीसीको धारा १५३ए र २९५ए अन्तर्गत एफआईआर दर्ता गरेको छ।लीना मणिमेकलाईले जुलाई २ मा आफ्नो फिल्म ‘काली’ को पोस्टर ट्विट गरेकी थिइन् । उनका अनुसार यो एक प्रदर्शन वृत्तचित्र हो । सोमबार क्यानडास्थित भारतीय उच्चायोगले पनि उक्त पोस्टरको विरोध गरेको थियो । क्यानडा बाहेक भारतमा पनि यो पोस्टरको विरोध भइरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।