ad
x

युनाइटेड जाने भए एरिक्सन

person explore access_timeअसार २१, २०७९ chat_bubble_outline0

डेनमार्कका मिडफिल्डरले म्यानचेस्टर युनाइटेडसँग फ्रि–ट्रान्सफरमा अनुबन्ध हुनका लागि सहमति जनाएका छन् । ३० वर्षीय खेलाडीको ब्रेन्टफोर्डसँगको अल्पकालीन करार गत महिना सकिएको थियो ।


एरिक्सनले सुरुमा ब्रेन्टफोर्डमा रहने तयारी गरे पनि युनाइटेडको अफरले उनलाई लोभ्याएको बीबीसी स्पोर्टले उल्लेख गरेको छ । युनाइटेडमा उनको मेडिकल बाँकी रहेको छ । युनाइटेडसँग उनले ३ वर्षको करार गर्ने बुझिएको छ ।सिरिए ए क्लब इन्टर मिलानले उनलाई रिलिज गरेपछि एरिक्सन गत सिजन प्रिमियर लिग फर्किएका थिए । युरो २०२० को खेलको दौरान कार्डियाक अरेस्ट भएपछि उनको मुटुमा आईसीडी राखिएको छ । इटालियन लिगमा आईसीडी राखेर खेल्न मनाही छ । उनले यसअघि टोटनहम हटस्पर्सबाट २०१३ देखि २०२० सम्म खेलेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।