ad
x

अपर सोलु हाइड्रोको आइपिओमा पहिलो दिन नै २ गुणा बढी आवेदन

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

अपर सोलु हाइड्रो इलेक्ट्रिक कम्पनीको साधारण सेयर (आईपीओ) मा पहिलो दिन नै मागभन्दा धेरै आवेदन परेको छ । आजदेखि आइपिओ जारी गरेको कम्पनीमा पहिलो दिन नै २ गुणाभन्दा धेरैको आवेदन परेको हो ।


कम्पनीले आजदेखि १९ करोड ५७ लाख ५० हजार रुपैयाँ बराबरको १०० रुपैयाँ अंकित १९ लाख ५७ हजार ५०० कित्ता सेयर बिक्री खुलाएको थियो । तर, आज पहिलो दिन नै ४० करोड ९ लाख ७९ हजार रुपैयाँ बराबरको ४० लाख ९ हजार ७९० कित्ता सेयरमा आवेदन परेको हो ।कम्पनीले बिक्री खुलाएको सेयरमध्ये ३९ हजार १५० कित्ता सेयर कर्मचारीका लागि र ९७ हजार ८७५ कित्ता सेयर सामुहिक लगानी कोषका लागि छुट्याएको छ । कम्पनीको सेयरमा न्यूनतम १० कित्तादेखि अधिकतम १ लाख कित्तासम्म आवेदन दिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।