ad
x

कपनमा ६४ वर्षीया महिला डेरामा मृत फेला

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको कपनस्थित बालुवाखानीमा ६४ वर्षीया महिला मृत अवस्थामा फेला परेकी छिन् । विराटनगर घर भएर कपन बस्ने सविता गिरी खड्का मृत फेला परेकी हुन् ।


घटनास्थलमा प्रहरी पुगेर अनुसन्धान शुरु गरेको छ । मृतक छोरासँग बस्दै आएकी थिइन् । छोरा अयोदिन खड्का सुस्त मनस्थितीका  छन् ।बेडमा मृत भेटिएकी सविता गिरीको शव पोष्टमार्टम गर्न त्रिवि शिक्षण अस्पताल पठाउने तयारी गरिएको छ । बेडमा रगत देखिएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका एकजना अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।