ad
x

नवनियुक्त मन्त्रीका प्राथमिकता : रासायनिक मल र इम्बोस्ड नम्बर

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

नवनियुक्त कृषिमन्त्री मृगेन्द्र यादवले आफ्नो पहिलो प्राथमिकता रासायनिक मल अभाव पूर्ति गर्ने रहेको बताएका छन् । सोमबार मन्त्रीको सपथ लिएलगत्तै मन्त्रालय पुगेर पदबहाली गर्दै मन्त्री यादवले आफ्नो पहिलो प्राथमिकता कृषि मन्त्रीको पहिलो प्राथमिकता किसानहरुलाई रासायनिक मल सुलभ तरिकाले उपलब्ध गराउने बताएका हुन् । 


‘विभिन्न कारणले मल समयमा नआएको हो । ती सबै कुराको जानकारी लिएर किसानलाई मल दिलाउन मेरो पहिलो प्रथामिकता हुन्छ’, मन्त्री यादवको भनाइ छ ।  यस्तै भौतिक मन्त्री इस्तियाक राईले इम्बोस्ड नम्बर आउनुभन्दा पहिले त्यसलाई सञ्चालन कसरी गर्ने भन्ने मेकानिजम बनाइने बताएका छन् । ‘इम्बोस्ड जे कारणले लागू गर्न खोजिएको छ त्यसको मेकानिजम पहिला बनाउनुपर्छ अनि मात्र इम्बोस्ड लागू गर्नुपर्छ’, मन्त्री राईको भनाइ छ । त्यस्तै उनले असारे विकासलाई रोक्नुपर्ने पनि बताएका छन् ।  ‘असारे विकासलाई रोक्नुपर्छ । समाचारमा देखिएको छ– सडकमा अलकत्रा बगेको छ । त्यो कसरी भयो त्यतातिर ध्यान दिनु आवश्यक छ’, मन्त्री राईको भनाइ छ । त्यस्तै उनले टिमवर्कमा काम गर्न चाहने भन्दै सबै मिलेर काम गर्नुपर्ने पनि बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।