ad
x

महिलालाई अखाद्य जुस खुवाएर लुटेको आरोपमा पक्राउ

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

महिलालाई प्रेम जालमा पारेर ‘लुट धन्दा’ चलाएको आरोपमा प्रहरीले बाराको प्रसौनीबाट एकजनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा प्रसौनी गाउँपालिका घर भएका ३६ वर्षीय रसिक राय भाट छन् । रौतहटको इलाका प्रहरी कार्यालय चन्द्रनिगाहापुरमा आरोपीविरुद्ध पीडितले जाहेरी दिएकी  छन् ।


वैशाख ५ मा रसिक रायले चन्द्रनिगाहपुरस्थित राठा हाउस एण्ड गेष्ट हाउसमा एकजना महिलालाई प्रेमको बहाना गरेर भेट्न बोलाए । आफुलाई राजेन्द्र अधिकारी नाम बताएका रसिकले भेट्न गएकी महिलालाई जुसमा अखाद्य वस्तु खुवाएको र महिला बेहोस भएपछि लुटेर भागेका थिए । आरोपीबारे अनुसन्धान भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरका डिएसपी सन्तुकुमार जैसवारले रातोपाटीलाई बताए ।  बसमा कन्डक्टर रहेका रसिक रायले प्रेमको बहाना गरेर महिलालाई भेट्न बोलाउँथे । भेट्न गएपछि बेहोस बनाउने औषधी मिसाएको जुस खुवाएर गहना र सुन लुटेर भाग्ने गरेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।

शनिवार पक्राउ परेका रसिक रायले झापा र बागलुङमा पनि त्यसैगरी लुटेको थाहा भएको डिएसपी जैसवारले जानकारी दिए । चन्द्रनिगाहापुरमा उनले पीडित महिलाकै नामबाट गेस्ट हाउसमा कोठा बुक गरेका थिए । बागलुङमा अपहरण, बलात्कार तथा लुटपाट मुद्दा खेपेर उनी रिहा भएका हुन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।