ad
x

जब लामो समयसम्म राष्ट्रिय गान गाएको भन्दै अमिताभविरुद्ध मुद्दा पर्‍यो

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

आफ्नो फिल्मबाहेक बलिउड सेलिब्रेटीहरू आफ्नो व्यक्तिगत जीवन र कानुनी मुद्दाका कारण सधैँ हेडलाइनमा रहन्छन्। एकातिर उनका फ्यान लाखौँमा छन्, तर अनौठो र खराब आरोप लगाएर मुद्दा हाल्नेहरु पनि छन् । जानौं यस्ता केही सेलिब्रेटी र उनीहरूसँग सम्बन्धित अनौठा घटनाहरू-
आमिर खान
अभिनेताले 2014 को ब्लकबस्टर फिल्म पीकेमा दिल्ली पुलिसकर्मीहरूको सन्दर्भमा ठूल्ला शब्द प्रयोग गरेका थिए। यसो गर्दा आमिर कानुनी समस्यामा परेका थिए। अभिनेताविरुद्ध फिल्म निर्माताले उजुरी गरेका थिए ।

प्रिया प्रकाश वारियर
सन् २०१८ मा भाइरल भएको प्रिया प्रकाशको ‘ओरु अदार लभ’ को प्रख्यात आँखा झिम्काउने दृश्य सबैलाई अझै पनि याद छ। यसका लागि प्रिया, फिल्म निर्देशक र निर्माताविरुद्ध उजुरी परेको थियो । उक्त दृश्यका कारण धार्मिक भावनामा ठेस पुगेको उजुरीमा उल्लेख छ । सर्वोच्च अदालतले कानुनी रूपमा मुद्दा खारेज गरेको थियो ।

ट्विंकल खन्ना
यो सूचीमा ट्विंकल खन्नाको नाम पनि परेको छ । किस्सा के छ भने एक पटक अक्षय कुमार आफ्नी श्रीमती ट्विंकल कहाँ गएर र्‍याम्पमा हिँड्दा उनको जिन्सको बटन खोलिदिए । यसपछि ट्विंकल विरुद्ध सार्वजनिक स्थानमा अश्लील कार्य गरेको आरोपमा मुद्दा दर्ता भएको थियो र उनलाई पक्राउ पनि गरिएको थियो ।

सुस्मिता सेन
सुस्मिता सेनविरुद्ध पनि आपराधिक उजुरी परेको थियो । वास्तवमा, एक अन्तर्वार्तामा, अभिनेत्रीले विवाहपूर्व यौन सम्बन्धमा आफ्नो राय दिएकी थिइन्, जसमा उनीविरुद्ध मुद्दा दर्ता भएको थियो। यो मुद्दा पछि मद्रास उच्च अदालतले खारेज गरेको थियो।

अमिताभ बच्चन
राष्ट्रिय गान ५२ सेकेन्डको हुने भएकाले राष्ट्रिय गान गाउन १ मिनेट १० सेकेन्ड लगाएको भन्दै अमिताभ बच्चनविरुद्ध उजुरी परेको थियो । यो घटना सन् २०१६ मा भारत र पाकिस्तानबीच भएको विश्व २०–२० खेलअघिको हो ।

ऐश्वर्या राई
ऐश्वर्या रायले फिल्म ‘धूम ३’ मा ऋतिक रोशनसँग किसिङ सीन गरेकी थिइन्, जसलाई कतिपयले रुचाएनन् । ऐश्वर्याले अन्तर्वार्तामा आफूलाई यसका लागि कानुनी सूचना प्राप्त भएको बताएकी थिइन्, जसमा भनिएको थियो कि तपाईं हाम्रा केटीहरूका लागि प्रेरणा हुनुहुन्छ र उनीहरूले तपाईंलाई यो अनस्क्रिन गर्नमा सहज छैन भने तपाईंले किन यसो गर्नुभयो?

विद्या बालन
फिल्म ‘द डर्टी पिक्चर’मा अश्लील अभिनय गरेको भन्दै विद्या बालनविरुद्ध उजुरी परेको थियो । उजुरीकर्ताले फिल्मको पोस्टर र ट्रेलर अश्लील भएकाले महिलालाई असहज भएको आरोप लगाएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।