ad
x

भारत सरकारबाट चौमाला बहुमुखी क्याम्पसलाई बस प्राप्त

person explore access_timeअसार १९, २०७९ chat_bubble_outline0

भारत सरकारले कैलालीको चौमाला बहुमुखी क्याम्पसलाई अनुदान सहायतास्वरूप बस दिएको छ । आइतवार शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयमार्फत क्याम्पसले एक बस प्राप्त गरेको हो ।


चौमाला बहुमुखी क्याम्पसका अध्यक्ष दिनेश राज जोशीको पहलमा प्राप्त गरेको  उक्त बस क्याम्पस प्रमुख मिनदत्त ढुंगानाले ग्रहण गरेका हुन् । भारतीय सरकारबाट ग्रामीण भेगको क्याम्पसलाई बस प्राप्त भएपछि अत्यन्तै खुसी भएको क्याम्पस अध्यक्ष जोशीले बताए ।भारत स्वतन्त्र भएको ७५ औँ वर्षगाँठको अवसरमा नेपालमा रहेको भारतीय राजदूतावासले अनुदान सहायतास्वरूप विभिन्न सङ्घ–संस्थालाई ७५ वटा एम्बुलेन्स र १७ वटा विद्यालयलाई बस उपहार दिएको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।