ad
x

मेलिनाको नयाँ सार्वजनिक

person explore access_timeअसार १९, २०७९ chat_bubble_outline0

गायिका मेलिना राईको स्वर रहेको गीत ‘पाएनी तिमीलाई मैले...’ सार्वजनिक भएको छ । पुष्पा लिम्बुको शब्द एवं संगीत रहेको गीतमा मनि ताम्लिङको संगति संयोजना रहेको छ । गीतको भिडियो रोहित लामगाधेले निर्देशन गरेका हुन् । पूर्वी नेपालको रमणीय स्थान झापाका बिभिन्न ठाउँमा छायाकन भएको भिडियो चन्दा दाहाल र पुर्ण लिम्बुको अभिनय देख्न सकिन्छ । 
एकजोडी युवायुवतीको प्रेमकथा देखाउन खोजिएको भिडियो जेपिजे ईन्टरटेन्मेन्टले निर्माण भएको हो । भिडियोको छायांकन तथा सम्पादन सुवास लिम्बुले गरेका हुन् । 
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।