ad
x
राजनीति

फाइदा हुनेसँग चुनावी गठबन्धन गर्ने लोसपाको निर्णय

person explore access_timeअसार १९, २०७९ chat_bubble_outline0

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी (लोसपा) लाई एमाले र काँग्रेस दुवै पार्टीले चुनावी गठबन्धनका लागि प्रस्ताव गरेको जनाएको छ । आइतबार सम्पन्न सो पार्टीको कार्यकारिणी समिति बैठकले दुवै पार्टीबाट चुनावी गठबन्धनका लागि प्रस्ताव आएपनि छलफल गरेर जोसँग गठबन्धन गर्दा फाइदा हुन्छ उसैसँग गर्ने निर्णय गरेको हो ।  


बैठकपछि लोसपा कार्यकारिणी सदस्य उमाशंकर अरगरियाले भने, ‘काँग्रेस एमाले दुवैबाट चुनावी गठबन्धनका लागि प्रस्ताव आएको छ । तर जोसँग फाइदा हुन्छ, उसैसँग तालमेल हुन्छ, छलफल भने दुवै दलसँग गर्छौ ।’त्यस्तै बैठकले मल अभावका बारेमा प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुमार्फत प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाउने निर्णय पनि गरेको छ । साथै बैठकले केन्द्रीय समितिलाई यहीसाता पूर्णता दिने निर्णय गरेको नेता अरगरियाले जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।