ad
x

महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्सको ३२ लाख ९० हजार कित्ता संस्थापक सेयर बिक्रीमा

person explore access_timeअसार १९, २०७९ chat_bubble_outline0

महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्सको ३२ लाख ९० हजार कित्ता संस्थापक सेयर बिक्रीमा रहेको छ । कम्पनीले आइतबारदेखि उक्त सेयर बिक्री खुल्ला गरेको हो । 


प्रतिकित्ता न्यूनतम १०० रुपैयाँ तोकेको कम्पनीको यस सेयर इच्छुक व्यक्ति, कम्पनी तथा संघ संस्थाहरुले किन्न सक्नेछन् । प्रतिस्पर्धात्मक प्रणालीबाट बिक्री गरिने सेयर बढी मूल्य कबोल गर्नेलाई नै लिलामी गरिनेछ । 
लगानीकर्ताले न्यूनतम १० हजार कित्तादेखि अधिकतम ३१ लाख ५० हजार कित्ताका लागि आवेदन दिन सक्ने कम्पनीले जनाएको छ ।बोलपत्र पेश गर्ने अन्तिम म्याद असार २४ गते तोकिएको छ । लगानीकर्ताले कम्पनीको प्रधान कार्यालय, कमलपोखरी काठमाडौंमा पुग्नेगरी गोप्य सिलबन्दी बोलपत्र बुझाउन सक्नेछन् । कम्पनीले यसअघि साविकका संस्थापकहरूबाट ५० प्रतिशत सेयर खरिदका लागि आवेदन माग गरेकोमा आवेदन नपरेपछि सर्वसाधारणमा जारी गरेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।