राजनीति

वामदेवलाई कारवाही गर्ने युवराज भन्छन्– हामीलाई सुरक्षा थ्रेट भयो !

person explore access_timeअसार १९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियानका संयोजक वामदेव गौतमलाई निष्कासन गर्ने युवराज सफलले आफ्नो समूहमाथि सुरक्षा ‘थ्रेट’ आएको दावी गरेका छन् ।  साथै उनले आफ्नो राजीनामा सचिवालय सदस्यबाट मात्रै राजीनामा गरेको तर केन्द्रीय सदस्य कायमै रहेकाले गौतमलाई कारवाही गरेको स्पष्टिकरण दिएका छन् । 


‘हिजो शनिबारबाटै म लागयतका हाम्रो टिमका चारजना साथीहरूमाथि सुरक्षा थ्रेट आयो, अपहरण गर्नेसम्मको धम्की आएको छ’, यसबारे प्रधानमन्त्रीको कार्यालयमा पनि जानकारी गराइसकेका छौ, ‘आज गृहमन्त्रालय गएर निवेदन पनि दिँदैछौ’, गौतमलाई हटाएर संयोजक तोकिएका सफलले रातोपाटीलाई बताए । उनले ओम चालिसे भन्ने व्यक्तिले सचिवालय सदस्य कृष्णगोपाल बञ्जरालाई शनिबार स्वयम्भूमा भेटेर त्यस्तो धम्की दिएको युवराज सफलको दावी छ । 
गौतम नेतृत्वको अभियानमा सामेल रहेका सफल सहितका नेताहरुले शनिबार छुट्टै भेला गरेर विभिन्न आरोप लगाउदै निष्काशन गरेको घोषणा गरेका थिए । तर, गौतम पक्षले भने सफलले अभियानबाट राजीनामा गरिसकेकाले उनले गरेको कारवाहीको कुनै अर्थ नरहने दावी गरिसकेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।