ad
x

लोसपा कार्यकारिणी समितिको बैठक बस्दै

person explore access_timeअसार १८, २०७९ chat_bubble_outline0
file photo

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीले कार्यकारिणी समितिको बैठक बोलाएको छ । बबरमहलस्थित पार्टी कार्यालयमा आज मध्यान्ह सो पार्टीको कार्यकारिणी समितिको बैठक बस्न लागेको हो । बैठकमा मुख्यरुपमा संगठन विस्तार र पार्टी विधानको बारेमा छलफल हुने कार्यकारिणी सदस्य जितेन्द्र सोनलले बताए ।


उनले भने– ‘पार्टीको मुख्य काम संगठन विस्तार बाँकी नै छ, त्यसको बारेमा छलफल हुनुको साथै पार्टीमा विधानको मस्यौंदा प्रस्तुत भएको छ, त्यसको बारेमा पनि छलफल हुन्छ ।’ पार्टीको केन्द्रीय समिति लगायत अन्य भातृसंगठनको जिम्मेवारी बाँडफाँड लगायतका कामहरु बाँकी रहेको बताउँदै उनले संघीय र प्रदेशको चुनावको विषय, पार्टीको संगठनलाई सुदृढ गर्ने तयारीमा लोसपा लागेको बताए ।‘संगठनले पूर्णता नपाएको कारण स्थानीय चुनावमा अलिअलि समस्या भएको अनुभूति भयो अगामी चुनावमा दुरुस्त संगठन बनाएर सोच बनेको छ र त्यसको बारेमा ब्यापक छलफल हुने र संगठन निर्माणमा जोड दिने तयारी छ’ उनले भने । त्यसका आलवा अन्य समसामयिक राजनीतिक विषयमा पनि छलफल हुने सोनलले बताए ।    

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।