ad
x

गोधूलि साँझमा रङ्गिन राजधानी, तस्बिरहरु

person explore access_timeअसार १८, २०७९ chat_bubble_outline0

राजधानीवासीले साँझपख कौसीमा टहलिने मात्र हो भने पनि गोधूलि साँझको भरपुर मज्जा लिन सक्छन् । गोधूलि साँझमा रमाउँदाको मज्जा नै बेग्लै हुन्छ । यो बेला केही समय निकालेर टहलिने हो भने छुट्टै आनन्द हुन्छ । जब दिन ढल्दै जान्छ, राजधानीको आकाश पनि रङ्गिन बन्छ । नीलो आकाशमा रातो अनि पहेलो रङ्ग भरिन्छ । चराचुरुङ्गीका मधुर आवाज पनि कहीँ कतै सुन्न सकिन्छ, सडक छेउका बस्ती बाहेक ।


आजभोलि सूर्यास्तसँगै राजधानीका गोधूलि साँझहरू रङ्गिन छन् । सूर्योदय र सूर्यास्त हेर्न नगरकोट र सराङकोट धाउने राजधानीवासीले फुर्सद निकालेर कौसीमा बस्ने मौका निकाल्न हो भने भरपुर आनन्द लिन सकिन्छ । हल्का बादल भएको बखत दक्षिणी क्षितिज पहेँलो अनि रातो हुन्छ । बादल फाटेको साँझ सूर्यास्त हेर्न रमाइलो हुन्छ । पछिल्लो समय निरन्तरको झरिका कारण प्रदूषण हटेको छ । सहरका अग्ला भूभाग भक्तपुर,कपनजस्ता ठाउँबाट साँझको सूर्यास्त हेर्न लालायित बन्छन् हरेक नयनहरू । दिउँसोको उज्यालो त सबैले हेर्छन् तर साँझको गोधूलि उज्यालोमा पनि काठमाडौँ उपत्यका त्यत्तिकै सुन्दर देखिन्छ । तस्बिरहरु : न्युज एजेन्सी नेपाल

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।