गुल्मीमा  आफ्नै  जेठाजुद्वारा भाइबुहारी  बलात्कृत

person explore access_timeअसार १८, २०७९ chat_bubble_outline0

गुल्मीमा  भाइबुहारी  बलात्कारको  आरोपमा  जेठाजु  पक्राउ परेका  छन् । जिल्लाको  धुर्कोट  गाउँपालिका-६  निवासी  ३५  वर्षीय अधर्मी   (नाम  परिवर्तन)  आफ्नै  सहोदर  भाइकी  १९ वर्षीय श्रीमती बलात्कार गरेको  आरोपमा  पक्राउ परेका  हुन  ।


असार  १४ गते  दिउँसो  सोही  वडाको  किटानी  भन्ने  स्थानको  गोठमा  भाइ  बुहारी  बलात्कार  गरेको  आरोपमा  जाहेरी  परेपछि  शुक्रबार पक्राउ  गरिएको  जिल्ला  प्रहरी  कार्यालयका  सूचना  अधिकृत  प्रहरी  निरीक्षक  श्याम प्रकाश  यादवले  जानकारी  दिए  ।यादवका  अनुसार  ती  महिलाका  श्रीमान्   रोजगारीका  सिलसिलामा  देश बाहिर   छन्  ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।