ad
x

बर्दियास्थित नेपाल–भारत सीमानामा गोली चल्यो, एक नेपालीको मृत्यु

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0

बर्दियास्थित नेपाल भारत सीमानाको जंगलमा गोली चलेको छ । गोली लागेर निउरो टिप्न गएका एकजनाको मृत्यु भएको छ । गुलरिया नगरपालिका–३ घर भएका ५४ वर्षका हेमराज गोडियाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको बर्दियाका एसपी बीरेन्द्रबहादुर शाहीले रातोपाटीलाई बताए ।


असार १६ मा बिहान ११ बजे गोडिया निउरो टिप्न भारतर्फका कतर्नियाघाट वाइल्डलाइफ सेन्चुरीमा निउरो टिप्न गएका हुन् । साँझ पौने ८ बजेतिर उनले आफुलाई गोली लागेको भन्दै लिन आउन परिवारलाई खबर गरेका थिए । पत्नी र छोराले ल्याएर गुलरिया अस्पतालमा भर्ना गरे । उपचारको क्रममा उनको मृत्यु भएको छ ।  दायाँ खुट्टाको घुँडाभन्दा माथि गोली लागेको र घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको एसपी शाहीले बताए । एसपी शाहीले भने–‘भारतीय सुरक्षा अधिकारीहसँग पनि समन्वय गरेर अनुसन्धान गरिरहेका छौं ।’ गोली चलाउनेको पहिचान खुलेको छैन । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।