ad
x

इलाममा सवारी दुर्घटना हुँदा चालकसहित १३ जना घाइते

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0

इलाममा सवारी दुर्घटना हुँदा चालकसहित १३ जना घाइते भएका छन् । दुर्घटना शुक्रबार दिउँसो इलाम नगरपालिका १ मिलगोमा भएको प्रहरीले जनाएको छ । 


 ताप्लेजुङबाट झापातर्फ जाँदै गरेको मे.१ ज. ३३२९ नं. को बोलेरो गाडी आफै अनियन्त्रीत भई रोडबाट करिब ५०० मि. तल खसेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय इलामले जनाएको छ  ।घाइते हुनेमा ताप्लेजुङ पाथिभरा याङ्बरक गाउँपालिका ५ बस्ने २१ वर्षीय मनिषा तामाङ, वडा ६ का २४ वर्षीय लोकेन्द्र सिलवाल,  फुङलिङ नगरपालिका ६ बस्ने ३० वर्षीय निमा खतिवडा रहेका छन् । यस्तै  झापाको मेचिनगर नगरपालिका ९ बस्ने २२ वर्षीय  दिवान राई, १० महिनाकी रियन्सा राई, २२ वर्षीय मञ्जली राई,  भद्रपुर नगरपालिका ३ बस्ने ५३ वर्षीय इन्द्र ब. कार्की ,५६ वर्षीय जित ब.थेबे, पाँचथरको फालेलुङ गाउँपालिका १ बस्ने ३२ वर्षीय  अप्सरा कोइराला,  याङबरक गाउँपालिका ५ का ५१ वर्षीय प्रेम तामाङ,  ६ बस्ने २३ वर्षीय दिपेन्द्र कोइराला, भोजपुरको श्यामसिला गाउँपालिका १ बस्ने २७ वर्षीय सुरेन राई, इलामको इलाम नगरपालिका २ का २४ वर्षीय चालक चुडामणि घिमिरे रहेका छन् ।

घाइतेहरुको जिल्ला अस्पताल इलाममा सामान्य उपचार गरी सघन उपचारको लागि झापा पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।