ad
x

यस पटकको विश्वकप अर्जेन्टिनाले जित्छ : सुवास नेम्वाङ

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0
file photo

 एमाले संसदीय दलका उपनेता सुवास नेम्वाङ फुटबलका फ्यान हुन् । राजनीतिमा जतिसुकै व्यस्त भएपनि उनी देशदेखि विदेशसम्मका महत्वपूर्ण खेलहरु नछुटाइकन हेर्ने प्रयास गर्छन् । फुटबलका फ्यान भएकै कारण नेम्वाङ सार्वजनिक फोरमहरुमा बेलाबेलामा फुटबलको चर्चा गरिरहन्छन् । 


अर्जेन्टिनी स्टार लियोनेल मेस्सीका फ्यान नेम्वाङले यस पटकको विश्वकप अर्जेन्टिनाले जित्ने दाबी छन् । शुक्रबार नेपाल ल क्याम्पसको स्थापना दिवसको अवसरमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै एमाले उपाध्यक्ष समेत रहेका नेम्वाङले आफूलाई मनपर्ने खेलाडी मेस्सी भएको उल्लेख गर्दै अर्जेन्टिनाले विश्वकप जित्ने बताएका हुन्।‘जे होस यो ताली चै अर्जेन्टिनाले मेस्सीले विश्वकप जित्छन् भन्ने मलाई विश्वास छ,’ उपाध्यक्ष नेम्वाङले भने ।  नेम्वाङले आफूले विश्व फुटबलका चर्चित लिगहरु प्रिमियर लिग, ला लिगा आफूले हेर्ने गरेको पनि बताए ।

मेस्सी पीएसजी गएपछि बार्सिलोनाको खेल हेर्न छाडेको पनि नेम्वाङले बताए । विगतमा पनि नेम्वाङले मेस्सीको टिमले खेल जित्नुपर्ने बताउने गरेका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।