ad
x

श्रीलङ्कामाथि अस्ट्रेलियाको सहज जीत

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0

श्रीलङ्काविरुद्धको पहिलो टेस्टमा अस्ट्रेलियाले १० विकेटको शानदार जीत हासिल गरेको छ । जीतका लागि मात्र ५ रनको लक्ष्य पाएको डेभिड वार्नरले एक चौका र छक्का हिर्काउँदै टोलीलाई जीत दिलाए ।


यसअघि श्रीलङ्का दोस्रो इनिङमा मात्र ११३ रनमा सीमित बनेको थियो । श्रीलङ्कालाई सस्तोमा समेट्न नेथन लियोन र ट्राभिस हेडले ४-४ विकेट लिए भने मिचेल स्वीपसनले २ विकेट लिए । श्रीलङ्काका लागि कप्तान दिमुथ करुनारत्नेले २३ रनको योगदान दिए भने ओपनर पाथुन निशांकाले १४ रन बनाए ।खेलमा अस्ट्रेलियाका क्यामरुन ग्रिन प्लेयर अफ द म्याच चुनिए । अस्ट्रेलियाले पहिलो पारीमा ३२१ रन बनाएको थियो भने श्रीलङ्काले २१२ रन बनाएको थियो ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।