ad
x

दिवाकर घले यू–२० राष्ट्रिय फुटबल टोलीको म्यानेजर नियुक्त

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0

अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा)ले दिवाकर घले गुरुङलाई शुक्रबार यू–२० राष्ट्रिय टोलीको टिम म्यानेजरमा नियुक्त गरिएको छ । महावीर क्लबका अध्यक्ष समेत रहेका गुरुङले आगामी जुलाई २५ देखि अगस्ट ३ सम्म भारतमा हुने साफ यू–२० च्याम्पियनसिपमा टोलीको जिम्मेवारी सम्हाल्ने छन् ।


उनले एएफसी यू–२० एसिया कप छनोटमा पनि टोलीलाई म्यानेजरका रुपमा रहेन् । सेप्टेम्बर १० देखि १८ सम्म बहराइनमा आयोजना हुनेछ । यू–२० प्रतियोगिताका लागि अहिले राष्ट्रिय टोली बन्द प्रशिक्षणमा छ । नेपालले साफ यू–२० च्याम्पियनसिपको आफ्नो पहिलो खेल जुलाई २५ मा माल्दिभ्ससँग खेल्नेछ भने दोस्रो खेल जुलाई २७ मा श्रीलंकासँग र ३१ मा भारतसँग खेल्नेछ ।नेपालले समूहको अन्तिम खेल अगस्ट २ मा बंगलादेशसँग खेल्नेछ । एएफसी यू–२० एसिया कप छनोटमा कतार, बहराइन, बंगलादेश र भुटानसँगै राष्ट्रिय यू–२० टोली पनि परेको छ । नेपालले आफ्नो पहिलो खेल सेप्टेम्बर १० मा भुटानसँग र दोस्रो खेल सेप्टेम्बर १२ मा कतारसँग खेल्नेछ भने तेस्रो खेल सेप्टेम्बर १४ मा बहराइनसँग र चौथो खेल सेप्टेम्बर १८ मा बंगलादेशसँग खेल्नेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।