ad
x

रौतहटमा चोरीको मोटरसाइकलसहित युवक पक्राउ

person explore access_timeअसार १७, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको दक्षिणी भेग  बौद्धीमाई नगरपालिकास्थित बंकुल बजारबाट चोरीको मोटरसाइकल सहित एक जना युवक पक्राउ परेका छन् । एक निजी बोर्डिङ स्कुलबाट बिहीबार दिउँसो चोरी भएको मोटरसाइकल सहित बौधिमाई ७ का ३२ वर्षीय मुकेश यादव लाई प्रहरीले पक्राउ गरेको  जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी विनोद घिमिरेले बताएका छन् ।


आरोपी यादवमाथि चोरी सम्बन्धी मुद्दा दर्ता गरी जिल्ला अदालतबाट म्याद थमाई थप अनुसंधान सुरु गरिएको एसपी  घिमिरेले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।