ad
x

‘पछ्यौरी’ मा इन्दिराको बोल्ड अवतार

person explore access_timeअसार १६, २०७९ chat_bubble_outline0

केही साता अगाडि विवाह बन्धनमा बाँधिएकी गायिका इन्दिरा जोशीले आफूले दर्शकको माया पहिले झै पाउने विश्वास व्यक्त गरेकी छन् । विवाहपछि पहिलो पटक बिहिबार सार्वजनिक कार्यक्रममा सहभागी भएकी उनले ‘पछ्यौरी’ बोलको नयाँ गीत समेत ल्याएकी छन् ।


राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा गीत भिडियोसहित सार्वजनिक गरिएको छ । कार्यक्रममा उनी रातो सारीमा सिउँदोमा सिन्दुर सजाएर सहभागी भएकी थिइन् । १२ वर्ष अगाडि ‘रातो घाँघर’ बोलको गीत ल्याएकी उनले यस पटक ‘पछ्यौरी’ बोलको गीत बनाएकी हुन् । उनकै शब्द तथा संगीत रहेको गीत लोकपप शैलीमा छ ।गीतको भिडियोमा प्रविण सिंहको कोरियोग्राफी तथा निर्देशन छ । जसमा उनले इन्दिराले निराजन प्रधानसँग जोडी बाँधेकी छन् । भिडियोमा उनको बोल्ड रुप देख्न सकिन्छ । हरि हुमागाँइको छायांकन रहेको भिडियो प्रविण श्रेष्ठले  सम्पादन गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।