ad
x

गुल्मीमा दुई वर्षपछि धान रोपाई महोत्सव

person explore access_timeअसार १५, २०७९ chat_bubble_outline0

गुल्मीमा दुई वर्षपछि  (असार १५) धान रोपाई महोत्सव मनाइएको छ ।  यस कोरोना संक्रमणका कारण रोपाई महोत्सव मनाउन नपाएको गुल्मीले यो वर्ष भने धुमधामका साथ महोत्सव मनाएको हो ।


बुधबार कृषि ज्ञान केन्द्र गुल्मी, इस्मा गाउँपालिका र धान पकेट समन्व्य समिति इस्मा–६  को संयुक्त आयोजनामा सोही वडाको प्रसिद्ध जाब्लुङ्गफाँटमा १९ औं राष्ट्रिय धान दिवस तथा रोपाई महोत्सव मनाइएको हो । कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति गुल्मीका प्रमुख द्रोणबहादुर खत्री, रेसुङ्गा नगरपालिकाका प्रमुख खिलध्वज पन्थी, प्रमुख जिल्ला अधिकारी पुण्यविक्रम पौड्याल, धुर्कोट गाउँपालिका  प्रमुख भुपाल पोखरेल, इस्मा गाउँपालिका प्रमुख भगतसिंह खड्का, रेसुङ्गा नगरपालिकाका उपप्रमुख अमृतादेवी कुँवर, इस्माका उपप्रमुख पार्वती कुँवर, धुर्कोटका उपप्रमुख सीता गिरी, इस्माका पूर्व उपप्रमुख विमला खत्री लगायतका जनप्रतिनिधिहरु सहभागी थिए ।
कृषकहरुलाई प्रोत्साहित गर्न र रोपाई महोत्सवको संस्कृति संरक्षण गर्न जनप्रतिनिधिहरु पनि जनतासँग सहभागी भएको धुर्कोट गाउँपालिकाका प्रमुख भुपाल पोखरेलले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।