ad
x

गायक विपुल क्षेत्री ग्रामीको सदस्यमा मनोनित

person explore access_timeअसार १५, २०७९ chat_bubble_outline0

 गायक विपुल क्षेत्री विश्व प्रतिष्ठित संगीत अवार्ड ग्रामीको सदस्यमा मनोनित भएका छन् । रेकर्डिङ एकेडमीले क्षेत्रीलाई भोटिङ अधिकारसहित सदस्यतामा मनोनित गरेको हो । जसको जानकारी गायक क्षेत्रीले सामाजिक संजाल मार्फत दिएका छन् ।


एकेडमीले क्षेत्रीलाई यसै साता सदस्य बन्न निम्तो समेत दिएको छ । जसलाई स्वीकारेको उनले बताएका छन् । ‘हामी सबै ग्रामी हेरेर हुर्किएका छौ । यसको एक हिस्सा हुन पाउँदा खुसी छु’ क्षेत्रीले अगाडि भनेका छन् ‘हाम्रो संगीत समुदायको सेवा गर्ने, उत्सव मनाउने र वकालत गर्ने अनगिन्ती सृजनाकर्ता र पेशेवरसँग सामेल हुने निमन्त्रणा स्वीकार गर्दछु ।’भारतको कालिम्पोङमा जन्मिएका क्षेत्रीले २०१४ बाट गायन करिअर थालेका थिए । उनका गहिरो गहिरो, आशिष, टिस्टा लगायतका गीत हिट मानिएका छन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।