अष्ट्रेलियामा नेपाली फेसन शो हुने

person explore access_timeअसार १५, २०७९ chat_bubble_outline0

अष्ट्रेलियाको विभिन्न सहरमा नेपाली फेसन शो ‘हेरिटेज अफ फेसन अष्ट्रेलिया–२०२२’ आयोजना हुने भएको छ । एएसएपी इन्टरटेन्मेन्ट सिड्नी, अष्ट्रेलियाले उक्त फेसन शो आयोजना गर्न लागेको हो ।


राजधानीमा एक कार्यक्रमका बीच आयोजक एएसएपी इन्टरटेन्मेन्ट सिड्नीले ‘हेरिटेज अफ फेसन अष्ट्रेलिया–२०२२’ को बिभिन्न पक्षबारे जानकारी दिएको छ । नेपालका मोडलहरुको सहभागिता रहने र अष्ट्रेलियाका विभिन्न सहरहरुमा आयोजना हुने फेसन शोमा नेपाली पहिनरहरु प्रदर्शन हुनेछन् । सेप्टेम्बर ५ का दिन अष्ट्रेलियाको सिड्नी तथा अक्टोबर २ का दिन होबार्ट, तास्मेनियामा आयोजना शो डायाष्पोरामा नेपाली भेषभूषा तथा संस्कृतिलाई फेसनको माध्यमबाट उजागर गर्ने उदेश्यले आयोजना गर्न लागिएको आयोजक संस्थाका अध्यक्ष सन्तोष अधिकारीले बताए ।फेसन शोको कोरियोग्राफी अन्तर्राष्ट्रिय मोडलका दीपक घिमिरेले गर्नेछन् । फेसन शोमा मोडलहरु मुना गौचन तथा रीता कट्टेलको पनि सहभागिता रहने बताइएको छ । कोरियोग्राफर घिमिरे शोस्टरको रुपमा समेत रहने शोमा फेसन डिजाइनर रबिन परियारले तयार पारेका पहिरन प्रदर्शन हुनेछन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।