ad
x

नेपालीलाई आदिकवि भानुभक्त र पन्तलाई गोपाल पाँडे असीम पुरस्कार

person explore access_timeअसार १५, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली शिक्षा परिषद्ले यस वर्षको आदिकवि भानुभक्त पुरस्कार चित्तरञ्जन नेपालीलाई प्रदान गर्ने भएको छ । साढे सात दशकदेखि नेपाली वाङ्‍मयको सम्वर्द्धनमा पु¥याएको योगदानका निमित्त नेपालीलाई सो पुरस्कार प्रदान गर्न लागिएको परिषद्ले जनाएको छ ।


असार २९ गते २०९ औं भानु जयन्तीको अवसर पारेर एक लाख २५ हजार राशिको सो पुरस्कार प्रदान गरिने जनाइएको छ । यस्तै, यस वर्षको गोपाल पाँडे असीम पुरस्कार रामप्रसाद पन्तलाई प्रदान गरिने भएको छ । संस्थागत विभिन्न रचनात्मक क्रियाकलापद्वारा नेपाली भाषा साहित्यको श्रीवृद्धिमा उल्लेखनीय योगदान पुर्याए बापत पन्तलाई ५० हजार राशिको सो पुरस्कार प्रदान गर्न लागिएको परिषद्ले जनाएको छ ।उक्त पुरस्कार साउन ३१ गते परिषद्को ७२ औं वार्षिकोत्सव समारोहमा प्रदान गरिने जनाइएको छ ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।