ad
x

रोमाञ्चक खेलमा भारत ४ रनले विजयी

person explore access_timeअसार १५, २०७९ chat_bubble_outline0

दोस्रो टी-२० खेलमा आयरल्याण्डलाई ४ रनले पराजित गर्दै भारतले सिरिज २–० ले क्लीन स्वीप गरेको छ । दीपक हुडाको १०४ रन र सञ्जु सैमसनको ७७ रनको मद्दतमा भारतले ७ विकेटको क्षतिमा २ सय २५ रन बनाएको थियो । जवाफमा आयरल्यान्डको टोलीले २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर २२१ रन मात्र बनाउन सकेन । खेलको अन्तिम ओभरमा आयरल्याण्डलाई १७ रन चाहिएको थियो । त्यसमा उमरान मलिकले १२ रन मात्र दिए ।


आयरल्यान्डको टोलीले खेल हारेको भए पनि यसका ब्याट्सम्यानले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका थिए । यति ठूलो लक्ष्य भए पनि आयरल्याण्डको टोली खेलभर प्रतिस्पर्धामा रह्यो । कप्तान एन्डी बालबर्नीले ६०, ह्यारी टेक्टरले ३९ र जर्ज डकरेलले ३४ रन बनाए । भारतका लागि भुवनेश्वर कुमार, हर्षल पटेल, रवि बिश्नोई र उमरान मलिकले १–१ विकेट लिए ।भारतले यो वर्षको तेस्रो टी–२० सिरिज जितेको छ । यसअघि भारतले श्रीलंका र वेस्ट इन्डिजलाई हराएको थियो । दक्षिण अफ्रिका विरुद्धको शृंखला २–२ को बराबरीमा पुगेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।