ad
x

श्रीमतीसँगको विवादमा गोली चलाउने युवक प्रहरी नियन्त्रणमा

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

श्रीमतीसँग घरायसी विवाद हुँदा एक युवकले रिसको झोँकमा गोली चलाउने युवकलाई पेस्तोलसहित धनुषा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।


पक्राउ पर्नेमा जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ९ स्थित थापाचोकका ३७ वर्षीय मनिष अधिकारी रहेको धनुषा प्रहरीका प्रवक्ता समेत रहेका प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रदीपबहादुर क्षेत्रीले जानकारी दिएका हुन् ।सोमबार राति मनिषको घरको छतमाथि गोली चलेको सूचना प्राप्त भएपछि प्रहरी टोलीले घटनास्थलमा पुगेर घरको खानतलासी गर्दा भान्छा कोठामा लुकाई राखेको अवस्थामा गोली लोड गरेको म्याग्जिनसहित पेस्तोल फेला परेको उपरीक्षक क्षेत्रीले बताए । पक्राउ परेका अभियुक्त अधिकारीमाथि हातहतियार तथा खरखजाना मुद्दा शीर्षकमा म्याद थप गरी थप अनुसन्धान कार्य भइरहेको उनले जानकारी दिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।