ad
x

सशस्त्र प्रहरीद्वारा डुबानमा परेका २८८ घरका ९३४ जनाको उद्धार

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

अविरल वर्षाको कारण असार १४ गते विभिन्न स्थानमा डुबानमा परेका करिब २८८ घरका करिब ९३४ जना व्यक्तिहरूलाई सशस्त्र प्रहरीले उद्धार गरी सुरक्षित स्थानमा स्थानान्तरण गरेको छ । 


झापा जिल्लाको गौरीगंज गाउँपालिका १ बालुबाढी टप्पु र कुन्जीबारी बजारका बस्तीहरूमा माई नदी र कमल खोलाको पानीको बहाव बढेर डुबानमा परेका ३८ घरका करिब १५० जनालाई सशस्त्र प्रहरीले उद्धार गरी सुरक्षित स्थानमा सारेको हो ।सो डुबानबारे जानकारी पाउनासाथै सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल सुरक्षा बेस बैगुनधुराबाट खटिएको सशस्त्र प्रहरीले उनीहरूलाई सुरक्षित स्थानमा सार्नुको साथै डुबान प्रभावित घरका खाद्यान्न लगायतका विभिन्न सामाग्रीहरू समेत सुरक्षित स्थानमा सारेको हो ।   

यसै गरी झापा जिल्लाकै बाह्रदशी गाउँपालिका २ स्थित सुकुम्वासी बस्तीको डुबानमा परेका करिब ६० घरबाट खाद्यान्न लगायतका सामाग्रीहरू सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल बिओपी भाग डुब्बाबाट खटिएको सशस्त्र प्रहरीले सुरक्षित स्थानमा सारेको छ । 

त्यसैगरी सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल बिओपी दरैयाबाट खटिएको सशस्त्र प्रहरीले मोरङ जिल्लाको कटहरी गाउँपालिका १ स्थित टाइगर टोलका डुबान प्रभावित १३० वटा घरका करिब ५२० जनालाई र खाद्यान्न तथा सरसामानहरू सुरक्षित स्थानमा सारेको हो । 

यसै गरी मोरङ जिल्लाको विराटनगर महानगरपालिका १ परोपकार इलाकामा रहेको ६० घरका डुबान प्रभावित करिब २६४ जनालाई सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ३ गण मोरङबाट खटिएको सशस्त्र प्रहरीले सुरक्षित स्थानमा सार्नुका साथै खाद्यान्न लगायतका सामाग्रीहरू सुरक्षित स्थानमा सारेको हो ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।