ad
x

भुसभित्र १५०  किलो गाँजा

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

बाँके जिल्ला मातहतको ईप्रका भगवानपुर  प्रहरीले  मंंगलबार छापा मारेर १५० किलो गाँजा बरामद गरी उक्त अवैध कारोबारमा संलग्न दुई जनालाई पक्राउ समेत गरेको छ ।  मंगलबार दिउँसो प्रहरी निरीक्षक वीरबहादुर सुनारको कमाण्डमा खटिएको २० जना प्रहरीको टोलीले जिल्लाको नरैनापुर गाउँपालिका–६, चौबिसे बिगाह दोन्द्रा गरी दुई स्थानमा छापामारी गरी ठुलो परिमाणमा गाँजा बरामद गरेको हो । 


पक्राउ पर्नेमा ५० वर्षीया अनिता मौर्य र ३१ वर्षीय पारस मौर्य छन् । सो स्थानका चार वटा घरमा छापा मार्दा  १८ वटा बोरामा भुसभित्र लुकाई राखेको अवस्थामा गाँजा बरामद गरिएको  थियो । घटनामा दुई जना फरार रहेको प्रहरी निरीक्षक सुनारले बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।