ad
x

कपिल शर्माले लाइभ शोमा श्रीमती गिन्नीलाई जिस्काए, पछि माफी मागे

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतीय हास्यकलाकार कपिल शर्माले आफ्नो एउटा भिडियो इन्स्टाग्राममा सेयर गरेका छन् । यो भिडियोमा कपिल शर्माले गिन्नी चतरथलाई जिस्काइरहेका छन् ।


भिडियोमा कपिल शर्माले भने, ‘गिन्नी, तिमीले मेरो कुरा कहिल्यै सुन्दैनौ, हेर त कति मानिसहरु मलाई सुन्न आएका छन् ।’ कपिलले यो भिडियो पोस्टको क्याप्सनमा लेखेका छन्, ‘सरी गिन्नी चतरथ’ ।कपिलको यो भिडियोमा धेरैले कमेन्ट गरिरहेका छन् । स्मरण रहोस्, कपिल शर्मा आजकाल क्यानडा टुरमा छन् र उनी आफ्नो पूरा टिमसँग लाइभ परफर्म गरिरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।