ज्योतिनगरबाट बगेको लेदोले बुटवलका सडक हिलाम्य, ठाउँठाउँमा बाढी

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

मंगलबारको वर्षाले रुपन्देहीका विभिन्न ठाउँमा जनजीवन प्रभावित भएको छ । अविरल वर्षाले बुटवलको ज्योतिनगरमा ३/४ घरमा लेदो पसेको छ भने केही ठाउँमा ढल तथा सडक अवरुद्ध भएको छ ।


ज्योतिनगरबाट आएको भेलले राजमार्ग चौराहा–गोल पार्क ६ लेन सडक हिलाम्य भएको छ । बुटवलको गोल पार्क, लक्ष्मी नगर, ट्राफिक चोक, अस्पताल लाइन हुँदै नयाँ बसपार्कसम्म सडकमा ज्योतिनगरबाट बगेर आएको लेदो भेलले सवारी आवतजावतमा कठिनाइ भएको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख एवं एसपी रवीन्द्र रेग्मीले सडकमा लेदो आएर सवारी साधन सञ्चालनमा केही समस्या भए पनि मानवीय क्षति नभएको बताए । उनका अनुसार जिल्लाका केही ठाउँमा साना पहिरो खसेको सूचना प्राप्त भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।