ad
x

सिरियामा अमेरिकी कारबाहीमा अल कायदा आबद्ध समूहका शीर्ष नेता मारिए

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

अमेरिकी सेनाले सिरियाको इडलिब प्रान्तमा गरेको कारबाहीमा चरमपन्थी समूह अल कायदामा आबद्ध समूहका शीर्ष नेता मारिएको जनाएको छ । सोमबार गरेको कारबाहीमा हुरास अल दिका शीर्ष नेता अबु हमजाह अल येमेनी एक्लै मोटरसाइकलमा यात्रा गरिरहेको बेला मारिएको सेनाको भनाई छ ।


कारबाहीमा सर्वसाधारणलाई क्षति नपुगेको सेनाको दाबी छ । यता सिरिया सिभिल डिफेन्स नामक मानवअधिकारवादी संस्थाले ट्वीट गर्दै मोटरसाइकलमा यात्रा गरिरहेका एक पुरुषको रकेट प्रहारबाट मृत्यु भएको जानकारी दिएको छ । शवलाई फोरेन्सिक डिपार्टमेन्टलाई बुझाइएको संस्थाले बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।