युक्रेनको व्यस्त सपिङ मलमा रकेट प्रहार

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

युक्रेनको पोल्टावा क्षेत्रको क्रेमेन्चुक सहरमा रहेको एउटा सपिङ मलमा रकेट प्रहार भएको छ । घटनास्थलका तस्बिरहरूमा मलमा पूर्ण रूपमा जलेको देखिन्छ । राष्ट्रपति जेलेन्स्कीले हमलाको समयमा मलमा १,००० मानिस थिए।


आक्रमणमा परी हालसम्म कम्तीमा दुई जनाको मृत्यु भएको पुष्टि भएको छ भने २० जना घाइते भएका छन् । यसमध्ये नौ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ । सहरका मेयरले आक्रमणलाई 'अर्को रूसी युद्ध अपराध, मानवता विरुद्धको अपराध - सर्वसाधारण जनता विरुद्ध आतंक' बताउँदै यसलाई खुला र निन्दनीय कार्य भनेका छन्।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।