ad
x

न्युजिल्याण्डविरुद्ध इंग्ल्याण्डको क्लिन स्वीप

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

तेस्रो टेस्टको अन्तिम दिनमा ७ विकेटको जित हासिल गर्दै इंग्ल्याण्डले न्युजिल्याण्डविरुद्धको शृङ्खला ३-० ले क्लिन स्वीप गरेको छ । जीतका लागि २९६ रनको लक्ष्य पाएको घरेलु टोलीलाई अन्तिम दिनमा ११३ रन मात्र चाहिएको थियो । इंग्ल्याण्डले मात्र ६५ मिनेटमा उक्त लक्ष्य पछ्यायो ।


इंग्ल्याण्डका लागि जो रुटले नटआउट रहँदै ८६ रन बनाए भने जोनी ब्रेस्टो ७१ रन बनाउँदै नटआउट रहे । यसअघि ओली पोपले ८२ रन बनाए । न्युजिल्याण्डका लागि टीम साउथी र माइकल ब्रेसवेलले एक(एक विकेट लिए ।यसअघि न्युजिल्याण्डले पहिलो इनिङमा ३२९ रन बनाएको थियो भने इंग्ल्याण्डले ३६० रन बनाएको थियो । दोस्रो इनिङमा न्युजिल्याण्ड ३२६ रनमा सीमित बनेको थियो । खेलमा १० विकेट लिएका ज्याक लिच प्लेयर अफ द म्याच चुनिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।